Dom O nas

Historia

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Zhejiang vinot machinery technology Co, Ltd powołując się na międzynarodową czołówkę innowacyjnych koncepcji projektowych, gromadząc wielu starszych profesjonalnych techników. W pełni wdrażamy wdrażanie standardów zarządzania jakością ISO9001: 2008.

W dziedzinie maszyn z tworzyw sztucznych, nasza firma ma szybki rozwój w oparciu o ciągłe badania i zastosowanie zaawansowanej technologii. W ciągu ponad dwudziestu lat nasza proza ​​od zawsze poświęciła się doskonaleniu technologicznemu i kierowniczej idei zarządzania naukowego organizującego produkcję i sprzedaż oraz wzmacniającej zdolność do uczestniczenia w ostrej konkurencji z markerem dzięki nowym technologiom na poziomie międzynarodowym.

Specjalizujemy się w produkcji maszyn z tworzyw sztucznych, takich jak maszyny do folii stretch, maszyny do wydmuchiwania folii, maszyny do folii bąbelkowej, maszyny do produkcji torebek, maszyny drukarskie, maszyny do laminowania folii i tak dalej. Różne maszyny z tworzyw sztucznych były sprzedawane w wielu regionach, takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Europa, Ameryka i Bliski Wschód itp. Podkreślamy jakość produktu za pomocą wysokiej jakości materiałów, stosując zaawansowane technologie i zarządzanie, aby zagwarantować jakość produktów i dostarczyć doskonałe produkty i serwis posprzedażny. Zostaliśmy dobrze przyjęci i zaufani przez osobowość w różnych kręgach w kraju i za granicą.

Nasze przedsiębiorstwo od zawsze zajmuje się zarządzaniem: Przyjmowanie nauki i technologii jako przewodnika, pionierskie i przedsiębiorcze podejście do podejmowania prestiżowych wyzwań :, i dokładanie wszelkich starań, aby zapewnić klientom pełną i dokładną obsługę techniczną. Serdecznie witamy starych i nowych klientów w kraju i za granicą, aby współpracować z nami w parze, aby wspólnie zmierzać w kierunku sukcesu.

Będziemy śledzić zmiany na rynku kinowym, aby "podnieść wrażenia z innowacji, technologii w ideał" jako rozwój innowacyjnych pomysłów, współpracować w celu tworzenia wartości dla konsumentów oglądających środowisko filmowe.

Legendarny, zacznij od tego miejsca!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

marki : VINOT / DONGYA

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 4000000-5000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 40% - 50%

Ruian Dongya Packing Machinery Co., LTD. w skali szarości i potrzeb rozwoju biznesu, w sierpniu 2015 r. przeniesiono siedzibę firmy, zmieniono nazwę firmy na "Zhejiang Vinot Machinery Technology Co., LTD." Nowy adres ma eleganckie otoczenie, udogodnienia, łatwiejsze dostarczam wysokiej jakości usługi nowym i starym klientom oraz partnerom.

W dziedzinie maszyn do pakowania tworzyw sztucznych, wraz z rosnącymi badaniami i zastosowaniem zaawansowanej technologii, nasza firma ma szybki rozwój. W ciągu ponad dwudziestu lat przedsiębiorstwo zostało zaangażowane w filozofię busniss innowacji technologicznych i zarządzania naukowego. Firma ma zaawansowaną produkcję sprzęt, kompletne środki wykrywania jakości i system kontroli jakości, przeszedł certyfikat jakości ISO 9001: 2000, jest również członkiem jednostki Ruian maszyn i Stowarzyszenia Electronics.With doskonałej jakości i dobrej reputacji, firma opiera się na rynku.

Zwracamy uwagę na budowę infrastruktury i zarządzanie jakością. Płać dużo pieniędzy, aby wprowadzić szereg wiodących międzynarodowych i krajowych najwyższej klasy sprzętu i technologii przetwarzania, ustanowienie pełnego procesu produkcyjnego i systemu zarządzania jakością, w celu zapewnienia jakości produktów .

Usługowe

Najlepsza jakość Zapewnij cyrkulację

Nasze zaangażowanie polega na niezachwianym tworzeniu nowych osiągnięć, w celu wspierania naszych innowacji w dziedzinie maszyn z tworzyw sztucznych. Vinot dba o użytkownika, jasne, że wymagania użytkownika dla jakości. Trzymaj się w bliskim kontakcie z wysokiej jakości materiałów, projektowania z wyprzedzeniem, ścisłej produkcji standardy i system kontro lny zapewnienia jakości.

Kontynuujemy również udoskonalanie biznesu osobistego, bez względu na to, gdzie nasi klienci są w mieście, otrzymają fachową poradę techniczną, szeroką gamę najnowszych informacji o produktach i pierwszorzędną obsługę klienta.

Firma Zespół

Nasz zespół

Zaufanie, szczera, serce, innowacja.

Pionierskie, innowacyjne, oparte na rozwoju rynku, wysokiej jakości, wydajne,

serdeczna obsługa dla użytkownika.