aboutus

ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD ZHEJIANG VINOT MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki: VINOT / DONGYA
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 4000000-5000000
Rok założenia: 2015
pc Export: 40% - 50%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Zhejiang vinot machinery technology Co, Ltd powołując się na międzynarodową czołówkę innowacyjnych koncepcji projektowych, gromadząc wielu starszych profesjonalnych techników. W pełni wdrażamy wdrażanie standardów zarządzania jakością ISO9001: 2008.

W dziedzinie maszyn z tworzyw sztucznych, nasza firma ma szybki rozwój w oparciu o ciągłe badania i zastosowanie zaawansowanej technologii. W ciągu ponad dwudziestu lat nasza proza ​​od zawsze poświęciła się doskonaleniu technologicznemu i kierowniczej idei zarządzania naukowego organizującego produkcję i sprzedaż oraz wzmacniającej zdolność do uczestniczenia w ostrej konkurencji z markerem dzięki nowym technologiom na poziomie międzynarodowym.

Specjalizujemy się w produkcji maszyn z tworzyw sztucznych, takich jak maszyny do folii stretch, maszyny do wydmuchiwania folii, maszyny do folii bąbelkowej, maszyny do produkcji torebek, maszyny drukarskie, maszyny do laminowania folii i tak dalej. Różne maszyny z tworzyw sztucznych były sprzedawane w wielu regionach, takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Europa, Ameryka i Bliski Wschód itp. Podkreślamy jakość produktu za pomocą wysokiej jakości materiałów, stosując zaawansowane technologie i zarządzanie, aby zagwarantować jakość produktów i dostarczyć doskonałe produkty i serwis posprzedażny. Zostaliśmy dobrze przyjęci i zaufani przez osobowość w różnych kręgach w kraju i za granicą.

Nasze przedsiębiorstwo od zawsze zajmuje się zarządzaniem: Przyjmowanie nauki i technologii jako przewodnika, pionierskie i przedsiębiorcze podejście do podejmowania prestiżowych wyzwań :, i dokładanie wszelkich starań, aby zapewnić klientom pełną i dokładną obsługę techniczną. Serdecznie witamy starych i nowych klientów w kraju i za granicą, aby współpracować z nami w parze, aby wspólnie zmierzać w kierunku sukcesu.

Będziemy śledzić zmiany na rynku kinowym, aby "podnieść wrażenia z innowacji, technologii w ideał" jako rozwój innowacyjnych pomysłów, współpracować w celu tworzenia wartości dla konsumentów oglądających środowisko filmowe.

Legendarny, zacznij od tego miejsca!

-02-
Historia

Ruian Dongya Packing Machinery Co., LTD. w skali szarości i potrzeb rozwoju biznesu, w sierpniu 2015 r. przeniesiono siedzibę firmy, zmieniono nazwę firmy na "Zhejiang Vinot Machinery Technology Co., LTD." Nowy adres ma eleganckie otoczenie, udogodnienia, łatwiejsze dostarczam wysokiej jakości usługi nowym i starym klientom oraz partnerom.

W dziedzinie maszyn do pakowania tworzyw sztucznych, wraz z rosnącymi badaniami i zastosowaniem zaawansowanej technologii, nasza firma ma szybki rozwój. W ciągu ponad dwudziestu lat przedsiębiorstwo zostało zaangażowane w filozofię busniss innowacji technologicznych i zarządzania naukowego. Firma ma zaawansowaną produkcję sprzęt, kompletne środki wykrywania jakości i system kontroli jakości, przeszedł certyfikat jakości ISO 9001: 2000, jest również członkiem jednostki Ruian maszyn i Stowarzyszenia Electronics.With doskonałej jakości i dobrej reputacji, firma opiera się na rynku.

Zwracamy uwagę na budowę infrastruktury i zarządzanie jakością. Płać dużo pieniędzy, aby wprowadzić szereg wiodących międzynarodowych i krajowych najwyższej klasy sprzętu i technologii przetwarzania, ustanowienie pełnego procesu produkcyjnego i systemu zarządzania jakością, w celu zapewnienia jakości produktów .

-03-
Usługa

Najlepsza jakość Zapewnij cyrkulację

Nasze zaangażowanie polega na niezachwianym tworzeniu nowych osiągnięć, w celu wspierania naszych innowacji w dziedzinie maszyn z tworzyw sztucznych. Vinot dba o użytkownika, jasne, że wymagania użytkownika dla jakości. Trzymaj się w bliskim kontakcie z wysokiej jakości materiałów, projektowania z wyprzedzeniem, ścisłej produkcji standardy i system kontro lny zapewnienia jakości.

Kontynuujemy również udoskonalanie biznesu osobistego, bez względu na to, gdzie nasi klienci są w mieście, otrzymają fachową poradę techniczną, szeroką gamę najnowszych informacji o produktach i pierwszorzędną obsługę klienta.

-04-
Nasz zespół

Nasz zespół

Zaufanie, szczera, serce, innowacja.

Pionierskie, innowacyjne, oparte na rozwoju rynku, wysokiej jakości, wydajne,

serdeczna obsługa dla użytkownika.

Szczegóły kontaktu